Ztráta přívýdělku v exekuci a vliv na zablokování účtu exekutorem

1 odpověď

Dobrý den.
Mám exekuci. Pokud jsem mohla si přivydělávat posílala jsem částku 1.500 Kč. Bohužel můj zdravotní stav to teď bohužel nedovoluje. Důchod mám 5.850 Kč. Třídila jsem si důchodový účet u poštovní spořitelny. Kde mi můj syn posílá na nájem. Může mi exekutor dát exekuci na účet u poštovní spořitelny?

Dobrý den, Váš dotaz se nezobrazil celý a není proto zřejmé, na co se ptáte. Prosím, pošlete dotaz znovu.