Rozvod s Turkem s trvalým pobytem v ČR - manžel označil jako žalobce manželku

1 odpověď

Dobrý den,
prosím o radu, můj manžel po krásnem třiletem manželství po tom co obdržel trvalý pobyt 06/2018 chce rozvod manželství. Podali jsme žádost na soud, ale manžel mě tam uvedl jako žalobce. Chci se zeptat, jestli návrh na rozvod který sepsal manžel a jeho advokát, jestli u soudu tento návrh jde nějak zmenit tak, aby žalobce byl manžel, protože on žádá rozvod? A v případě že to nejde mohu pak u soudu vše uvest na pravou míru že rozvod si žádá můj manžel? a říct jim že ve skutečnosti to manžel sám napsal advokátovi? jde mi o nárok na výživné po manželovi, protože po rozvodu s ním nemám z čeho žít, jsme v invalidním důchodu kde mám jen 6500 měsičně a nezaměstnaná, peníze jsou jen na poplatky bytu ...moc děkuji Petra Turhan

Dobrý den.
Váš dotaz se netýká výkonu exekuce ani oblasti insolvence (insolvenčního řízení). Dotaz proto prosím uložte do formuláře na stránce http://www.poslatdotaz.cz
Dotazy přijímáme každý lichý týden v pondělí po 10. hodině. Máte také možnost zeptat se právničky v online chatu. Ten je k dispozici každý sudý týden v sobotu mezi 9. -11. hodinou na stránce
http://www.bezplatnapravniporadna.cz/online-zdarma/chat.html.