Exekuci a příspěvek na bydlení - výpočet příspěvku

1 odpověď

Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat, jaká část výplaty se bere v úvahu pro příspěvěk na bydlení nebo jiný podobný, pakliže mi po exekuci zbývá 8.500 Kč, ale čistý příjem měl být 20.000 Kč.
Přihlížejí k té částce po exekuci, která mi zbývá na živobytí nebo k papírově čistému příjmu?
Děkuji.

Dobrý den, domnívám se, že se v případě příspěvku na bydlení vychází z čistého příjmu bez ohledu na případné srážky prováděné v exekuci.