Nesplácení insolvence potomky a odpovědnost rodičů za dluhy, hrozba exekuce

1 odpověď

Dobrý den,
s mojí manželkou jsme v insolvenc. Nevlastníme žádný majetek. Manželka je na mateřské dovolené MD a je Slovenka. Její rodiče jsou v důchodu a vlastní nemovitost - byt. Když přestaneme platit insolvenci můžou zábavit byt jejích rodičů?
Děkuji za odpověď.

Dobrý den,
rodiče za Vaše dluhy, res. dluhy Vaší manželky nijak neruší, tedy jejich majetek nemůže být nijak postižen.
Ledaže by k Vašim dluhů písemně přistoupili, či byli ručiteli či spoludlužníky.