Exekuce nájemníka v nájemním bytě - odstěhoval se a exekutoři chodí dál

1 odpověď

Jsem pronajímatel bytu, nájemník z něj zmizel a neznám jeho pobyt. Dochazi za ním exekuce.
Potřebuji radu jak exekuci zastavit.
Děkuji vam
Robert

Dobrý den, pokud nejste účastníkem exekučního řízení (povinný dlužník či oprávněný věřitel), nemáte možnost exekuci zastavit; kontaktujte však všechny dotčené exekutory a sdělte jim, že se u Vás dotyčná osoba již nevyskytuje. Dále Vám doporučuji zahájit bezodkladně správní řízení o zrušení trvalého (přechodného) pobytu dotčeného povinného, pokud jste tak již neučinil, resp. pokud na uvedené adrese měl nahlášený pobyt.