Insolvence v zahraničí - zůstává minimální mzda česká nebo zahraniční?

1 odpověď

Dobrý den,
insolvence ze zahraničí - jaká mini mzda je zanechávána, zda zahraniční či česká minimální mzda?
Konkrétně ve Velké Británii. Kam se obrátit a jaké jsou možnosti.

Děkuji,

Dobrý den,

pokud se jedná o oddlužení fyzické osoby dle českých insolvenčních předpisů, je dlužníkovi v oddlužení ponechána nezabavitelná částka právě dle českých předpisů.
Její výši si můžete ověřit v kalkulačce Ministerstva spravedlnosti ČR: https://insolvence.justice.cz/kalkulator-splatek/.