Insolvence, oddlužení a odstoupení od darovací smlouvy

1 odpověď

Dobrý den,
předem děkuji za předchozí odpovědi - žádal jste o soudobou značku, měla jsem dotaz jestli se prijmove vejdeme do pokrytí všech věřitelů po odstoupení dárců od darovací smlouvy a jiného dárce nemáme.
Spisova značka KSUL 69 INS 7205/2014.
Předem děkuji za odpověď.

Dobrý den,

Vaši dárci (otec i syn) doručili soudu odstoupení od darovací smlouvy dne 24.11.2017.

Váš insolvenční správce podával poslední zprávu o stavu Vašeho řízení dne 20.09.2017, přičemž má povinnost ji podávat 1x ročně, při změnách však neprodleně.

Doporučuji tak výpadech ve Vašich příjmech řešit za aktuální situace s Vaším insolvenčním správcem co nejdříve.