Výmaz z centrálni evidence exekucí po splacení exekuce - postup, návod, informace

1 odpověď

Dobrý den.
2015 jsem doplatil exekuci na plat. Měsíčně mi byla z platu ztrhávaná určitá částka.
Nyní po 2 letech jsem si chtěl vzít u banky půjčku. Nevyhověli mi. Viděli tam tu exekuci z 2015.
Chtěl bych požádat o výmaz.
Můžete mi poradit kde a jak požádat?
Děkuji.

Zdravím Vás, o výmaz z centrální evidence exekucí bych požádala exekutora, který danou exekuci vedl a jako přílohu k této žádosti bych přiložila kopii usnesení o zastavení exekuce s doložkou právní moci.