Notebook s osobními daty zabavený v exekuci - jak získat osobní data z notebooku? (fotografie, dokumenty)

1 odpověď

Kvůli exekuci mého přítele (povinný) mi zabavil exekutor notebook na který nemám doklad, mám v něm uloženy fotografie rodiny a komunikaci a své dokumenty. Notebook je prodejný snad na díly.
Mám nějakou šanci získat obsah zpět? Aby někdo fotky a dokumenty nezneužil?
Podala jsem návrh na vyškrtnutí ze soupisu a zároveň žádala o možnost si své osobní věci z PC vzít pokud návrhem notebook neprojde.
Děkuji.

Zdravím Vás, mám za to, že exekutor by Vám měl umožnit přístup k údajům ve Vašem notebooku, a to minimálně před dražbou, kdyby exekutor návrhu na vyškrtnutí věci ze soupisu nevyhověl. Mám za to, že po stáhnutí osobních fotografií a jiných osobních věcí by exekutor případně měl tyto věci z notebooku vymazat.