Exekuce - deponace platu, mzdy a výpověď v práci, zaměstnání (exekuční příkaz nenabyl právní moc)

1 odpověď

Dobrý den,
chtěl bych požádat o informaci, pokud dojde k deponaci mzdy na základě exekučního příkazu který nenabyl právní moci a zaměstnanec dá výpověď. Co se děje s deponací mzdy pokud zaměstnanec odejde?
Děkuji za informaci

Zdravím Vás, pokud jste v exekuci, zaměstnavatel tyto peníze zašle na účet exekutora, který exekuční příkaz vydal a dále exekutorovi sdělí, že Váš pracovní poměr byl ukončen a srážky tedy již nebude možné na dále provádět. Srážky z příjmů však lze provádět i z odstupného a rovněž i z podpory v nezaměstnanosti.