Plat, mzda dlužníka v exekuci chodí na účet osoby blízké - hrozí exekuce účtu nedlužníka?

1 odpověď

Dobrý den.
Chtěla jsem se zeptat, když má můj přítel exekuce a chodily by mu peníze na můj účet, zda se může stát, že by byl můj účet zablokován.
Moc děkuji

Zdravím Vás, pokud by exekutor zjistil, kam příteli chodí mzda, tak by mohl zablokovat i Váš účet, neboť tam chodí peníze povinného.