Snížení splátek dluhu dlužníkem u Cetelemu - hrozí exekuce na účet, plat, mzdu, byt, dům, nemovitost, vybavení nemovitosti?

1 odpověď

Dobrý den.
Prosím může mi dát Cetelem exekuci, když mám splácet kartu 1.500 Kč a já splácím jen 1230 Kč, protože mám více věřitelů?
Dluh je defacto jen za smluvní pokuty a ten činní 4.000 Kč. Děkuji

Zdravím Vás, teoreticky to není vyloučeno, ale mám za to, že samotné exekuci by muselo předcházet nějaké řízení, a to buď soudní nebo u rozhodce. Pokud by žádné řízení nebylo, tak se exekuce bát zatím nemusíte.