Dopis věřitelům o povolení oddlužení - vzor tiskopis, formulář ke stažení zdarma online

3 odpovědi

Dobrý den.
Mám možnost požádat o oddlužení. Ale musím napsat svým věřitelům o povolení odlužení.
Mám exekuce, jsem zaměstnaný a dluhy měsíčně exekutorů splácím.
Proto prosím o nějaký návod, jak formulovat dopis svým věřitelům, ve kterém chci požádat o povolení oddlužení.
Děkuji za odpověď

Zdravím Vás, zde bude nejlepší když se se svým dotazem obrátíte přímo na kolegu, který řeší insolvence a povolení oddlužení, určitě Vám bude schopen pomoci. Já bych Vám mohla dát pouze obecnou radu, abyste napsal všem svým věřitelům s tím, že se snažíte o oddlužení a že řádně splácíte své pohledávky a žádáte je o souhlas s povolením oddlužení ve vztahu k Vaší osobě. Doporučuji Vám, abyste se pro jistotu obrátil raději i na kolegu, který má na starosti insolvence.

Dobrý den. Děkuji za odpověď. Finanční příspěvek na provoz této kanceláře rád pošlu. S ústou Váš klient.

Zdravím Vás, jsme rádi, že jsme Vám pomohli. Kdybyste v budoucnu cokoli potřeboval můžete se na nás obrátit. Přeji Vám hodně štěstí.