Od 1.8.2023 je online chat s advokátem zrušen, dotaz prosím pošlete ZDE.

Vyberte  Přehled dotazů
Součet všech návštěv online chatu poradny: 3.054.280

Dobrý den, mám tatínka o kterého se starám u 13 let a celou tu dobu je osoba se ZTP 3. stupně. Mám ještě 2 sestry, které se o něj nechtějí starat, tak se o něj starám já-celodenně. Tento týden mi řekl, že sepsal s notářkou závěť, ve které odkázal svůj maj

3 odpovědi

Dobrý den,

Váš dotaz se bohužel neodeslal v plném znění, proto na něj nemohu odpovědět.
Děkuji za pochopení.

Dobrý den,
jsem zaměstnán jako řidič.
06/2018 jsem podal výpověď, smlouva končí dnem 31.8.2018.
v červenci jsem odpracoval 14 dní a čerpám řádnou dovolenou do 31.7.2018.
Našel jsem si práci od 1.8.2018.
Může mi zaměstnavatel srazit již vyčerpanou dovolenou v červenci, když odcházím na áčka od srpna a ještě mi zbývá asi týden dovolené. Vím, že mi může srazit z dovolené 1-3 dny za áčka.