Od 1.8.2023 je online chat s advokátem zrušen, dotaz prosím pošlete ZDE.

Vyberte  Přehled dotazů
Součet všech návštěv online chatu poradny: 3.054.160

Vymáhání dluhů exekučně - informace k průběhu exekuce

1 odpověď

Dobrý den,
půjčila jsem v roce 2012 částku 70.000 Kč. Dlužník se zavázal dle smlouvy splácet částkou 500 Kč/měsíčně. Protože nezaplatil vůbec nic, předala jsem věc soudu.
Byla nařízena exekuce. K dnešnímu dni je dlužná částka 600.000 Kč včetně úroků. Avšak já jsem nedostala ještě ani korunu.
Můžete mi prosím poradit, jak mám dále postupovat?
Díky.

Dotazy týkající se výkonu exekuce můžete kdykoliv uložit zde:
http://www.bezplatnapravniporadna.cz/online-zdarma/home/dotazy-exekuce.html

Bude Vám odpovězeno zhruba do 3 dnů.