Od 1.8.2023 je online chat s advokátem zrušen, dotaz prosím pošlete ZDE.

Vyberte  Přehled dotazů
Součet všech návštěv online chatu poradny: 3.054.558

Náklady exekutora na exekuci - výživné, alimenty

1 odpověď

Dobrý den,
prosím o radu, jek je možné postupovat v případě, že jsem dostal exekuci na majetek, kde jistina je 13.500 Kč. Tato částka ovšem neodpovídá podle výpisu z mého učtu a odměna exekutora činí cca 29.000 Kč + 3500 Kč hotové výdaje?
Je možné dostat exekuci bez jakékoliv předchozi šance dluh doplatit? Částka kterou dlužím je součet výživného za 5 let placení. Je lepší nejprve vše zaplatit a pak se zkusit bránit nesrovnalostem v exekuci?
Děkuji V.

Dobrý den,

dotazy týkající se výkonu exekuce můžete kdykoliv uložit zde:
http://www.bezplatnapravniporadna.cz/online-zdarma/home/dotazy-exekuce.html

Bude Vám odpovězeno zhruba do 3 dnů.