Od 1.8.2023 je online chat s advokátem zrušen, dotaz prosím pošlete ZDE.

Vyberte  Přehled dotazů
Součet všech návštěv online chatu poradny: 3.054.594

Žádost o insolvenci - je nutný právník nebo si může požádat sám dlužník?

1 odpověď

Dobrý den,
doma mě navštívili exekutoři a mám 14 dní na zaplacení vysoké částky. Chci si podat žádost o oddlužení, čili insolvenci neboli osobní bankrot. Mohu to udělat sama, nebo musí právník. S tím bych měla problém, protože i ti si účtují nemalé peníze. Děkuji za odpověď, s pozdravem Petříčková

Dobrý den,

k podání návrhu na oddlužení nepotřebujete právní zastoupení. Samotné vypracování návrhu však není jednoduché a bez doložení všech potřebných tvrzení a listin by Vám mohl soud návrh na oddlužení zamítnout a jednat o samotném insolvenčním návrhu, tedy v konečném důsledku by na vás prohlásil konkurz. Z toho důvodu Vám doporučuji postupovat dle ust. § 103 a násl. zákona č. 182/2006 Sb. , insolvenční zákon, kde jsou vymezeny náležitosti, které musí insolvenční návrh obsahovat. Dále se informujte, zda ve vašem městě nebo okolí nepůsobí nějaké občanskoprávní sdružení poskytující právní rady, které by vám mohlo s vypracováním návrhu poradit.
Detailní informace o insolvenci - vizte zde:
http://www.bezplatnapravniporadna.cz/online-zdarma/component/content/article/107/11790-postup-osobniho-bankrotu-oddluzeni-insolvence-podle-insolvencniho-zakona.html