Chtěla bych se zeptat, co je vše potřeba k rozšíření předmětu podnikání u s.r.o. a ke změně trvalého bydliště jednatele zapsaného v OR. Děkuji, Magdaléna

ODPOVĚĎ:
Změnu společenské smlouvy, podání návrhu (podle typu živnosti - ohlášení nebo návrh na zahájení koncesního řízení) na živnostenském úřadě.
Co se týče jednatele, doporučuji dodatek k pracovní smlouvě nebo smlouvě o spolupráci, návrh na změnu obsahu zápisu obchodního rejstříku OR na rejstříkový soud. Pokud máte na mysli jaké formuláře máte vyplnit, dovolte, abych Vás odkázala na místně příslušný úřadu (resp. soud).