Ráda bych se zeptala na kolaudaci provozovny. Před časem jsem si zřídila z menšího bytu provozovnu na provozování kosmetických služeb. Vše mám řádně nahlášené na živnostenském úřadu, schválené hygienou, ale provozovna je zkolaudovaná jako byt. Kolaudace proběhla po rekonstrukci, asi před třemi roky. Je třeba toto měnit? Děkuji, Viktorie

ODPOVĚĎ:
Z hlediska provozování živnosti není nutné měnit kolaudaci provozovny z bytu na nebytový prostor.