Úspěšně jsem složil zkoušky na TIČR (technická inspekce) a získal osvědčení o možnosti vykonávaní revizní činnosti. Byl jsem na živnostenském úřadě, ale živnost mi nebyla vydána, protože nemám praxi 6 let, mám 5 let. A můj studijní obor není dle jejich tabulek. Ručitele taky nemám. Jak mám pokračovat teď? Děkuji, Libor

ODPOVĚĎ:
Z Vašeho dotazu není jasné, zda jste složil zkoušky odborné způsobilosti, na jejichž základě jste obdržel od TIČR osvědčení. Pokud ano, tak se obraťte na TIČR, aby Vám vydala oprávnění, které k provádění revizí potřebujete (viz § 6a písm. d), zák. č. 174/1968 Sb).

► Stránka obsahuje odpověď na tato témata:

  • Podmínky pro vydání živnostenského listu pro úspěšného absolventa zkoušek TIČR