Syn má vydané živnostenské listy na mou adresu - tedy adresu majitelky bytu, dříve na této adrese měl i trvalý pobyt, který byl nedávno zrušen. Syn se dostává do platební neschopnosti i z podnikání, prosím můžete mě poradit, jak mám docílit toho, aby u živnosti syna byla změněna adresa? Děkuji mockrát za odpověď. Naďa

ODPOVĚĎ:
Živnostenské oprávnění mají v kompetenci Živnostenské úřady. Zašlete tedy tomuto úřadu písemně Váš nesouhlas s umístěním místa podnikání, nebo můžete celou věc vyřídit osobně, právě na tomto úřadě.