1 1 1 1 1 Hodnocení 5.00 (1 hlas)
Nechala jsem si udělat na přední zub bílou zubní plombu za, několik set korun.  Ta mi ale vypadla. Mám možnost ji reklamovat nebo mám smůlu? Petra

ODPOVĚĎ:
Samozřejmě máte, skutečnost řeší Občanský zákoník, jde o reklamaci smluvního díla. Máte tedy právo plombu reklamovat a to do šesti měsíců od zhotovení a je lhostejné jestli je plomba placena pojišťovnou, případně zda jste se na ní podílela částečně nebo ji zaplatila celou sama. Podobné je to i v případě korunky, zubního můstku, rovnátek apod.