Zdědil jsem po otci podíl v s. r. o. Kdo dává rejstříkovému soudu podnět ke změně v obchodním rejstříku? Já, jednatel s. r. o. nebo notář? Pokud já, co vše k tomu potřebuji? Předem děkuji za odpověď.

ODPOVĚĎ:
Podnět dává notář, který vyřizoval dědictví. Posílá přímo rejstříkovému soudu usnesení o dědictví a soud společníka přepíše. Vy nemusíte činit nic.