Vztahuje se vydržení po 21 letech i na soukromý pozemek, který slouží jako účelová komunikace? Mám 21 let plot částečně cca 50 cm do zakreslené cesty. Respektuji skutečnou cestu, o špatném zaměření jsem se dozvěděla až nyní.

ODPOVĚĎ:
Vydržet lze i soukromý pozemek, a to také účelovou komunikaci, jelikož ta jako jediná z pozemních komunikací může být vlastněna fyzickou osobou.