Přepravní firma, která mi doručila pračku mi při neopatrném předávání se zbožím poškodila vstupní dveře domu. Došlo k odření a jejich prohnutí. Dopravce se omluvil, ale ke škodě se dále nehlásí. Co můžeme dělat? Lukáš.

ODPOVĚĎ:
Pokud zaměstnanec přepravní firmy, která zásilku doručila, způsobí na vašem majetku při předání zboží nějakou škodu, tak se samozřejmě můžete domáhat náhrady škody, a to po té přepravní firmě, která odpovídá za svého zaměstnance.