Jsem nájemcem bytu a nájemné jsem vždy řádně platil. V době exekuce na majitele bytu jsem na základě pokynu deponoval nájemné. Později mi bylo doručeno od manželky majitele bytu usnesení soudu, že exekuce byla na návrh manželky majitele pozastavena, a proto jsem znovu začal platit nájemné na účet uvedený v nájemní smlouvě. Nyní, po téměř dvou letech, mě exekutor vyzývá k zaslání deponovaného nájemného za toto období a hrozí žalobou, přestože mám platby prokazatelně uhrazené na učet uvedený v nájemní smlouvě. Prosím o informaci, zda má exekutor na takový nárok právo a jak se mohu bránit, aby po mně nebyla požadována platba, kterou jsem uhradil na učet v nájemní smlouvě.
Děkuji za odpověď. S pozdravem.













