Lze při majetkovém vyrovnání s partnerem nárokovat i částky za zakoupené věci placené v hotovosti - účtenka, vypsaný doklad - kde není uvedeno kdo je platil? Věci zůstaly v jeho držení po mém odstěhování. Děkuji.

ODPOVĚĎ:
Nárokovat sice můžete, ale pokud jednoznačně neprokážete, že jste hradila Vy, tedy např. ještě svědeckou výpovědí, pak by v případě soudního jednání soud k věci přistoupil tak, že jste vlastnické právo neprokázala a věci by zůstaly v držení toho, kdo je má u sebe.