Chtěla jsem se zeptat mám insolvenci kterou platím už 3 roky jak z účtu tak i posílám mimořádné splátky se kterými souhlasil soud abych složila mimoradnou splátku nebo mi prodají půlku nemovitosti nevím zda na to mají nárok když platím každý mesic tak u

1 odpověď

Dobrý den, nemovitost, která je předmětem zajištění, se v oddlužení prodává na základě pokynu zajištěného věřitele (zpravidla banka). Tento pokyn k prodeji je pro insolvenční správce závazný. V případě, že zajištěný věřitel pokyn ke zpeněžení nevydá, nemovitost se v oddlužení prodávat nebude.