Vymáháni po 10 letech fidentia

1 odpověď

Dobrý den. Lukáš Kubíček
Právě jsem otevřel obálku a tam je vymáháni dluhu společnosti fidentia z data 13.11.11 je to dluh u společnosti Dopravní podnik města Prahy. Neni to ani Doporučeně. To nechápu po takové době. Púvodně to bylo 1024 a teď je to 5485.
Přijde mi to jako dlouhá doba a že to není ani doporučeně

Dobrý den, není vyloučeno, že jsou pohledávky přeprodávány jiným společnostem, které je vymáhají. Pokud však je dluh z roku 2011 a teprve nyní jste dostal upomínku, je uvedený dluh promlčen. Námitku promlčení můžete vznést v soudním řízení, které může být proti Vám vedeno k vymožení uvedeného dluhu věřitelem.