Finanční dar insolvence

1 odpověď

Dobrý den. Po zvýšení letošního minimálního zůstatku v rámci ins. řízení jsem se dostal do situace kdy mi příjmy nestačí na odvody nutné pro platbu ins. správci a věřitelům. Zařídil jsem si tedy finanční dary po dobu než se můj příjem zvýší. Chtěl bych vědět zda stačí když částku (dar) odešlu ins. správci a uvedu to v pravidelném měsíčním hlášení o příjmech. Nebo musím sepisovat písemnou smlouvu o finančním daru s dárcem? Děkuji.

Dobrý den, doporučuji sepsat písemnou smlouvu o finančním daru a současně o Vašem postupu bezodkladně informovat Vašeho insolvenčního správce.