exekuce - nevím za co, ČKP

1 odpověď

Dobrý den. Objevila se mi v datové schránce zpráva 6.3 s asi 10 dokumenty, že na mě ČKP - česká kancelář pojistitelů vymáhá nějaké částky. Částky se liší, není jasné za co to je, za jaké období...Je tam příkaz ke srážkám ze mzdy a zároveň i zabavení majetku. Už za tento měsíc mi bylo 10 tisíc strženo z výplaty.

Nejhorší je že se ČKP vůbec nemůžu dovolat, stejně tak paní exekutorka telefon nebere. ČKP volám od 10.3 každý den několikrát a nic. Nejsem si vědom jakékoli smlouvy s nimi, pojištěná auta mám u ČPP.

Jak takovou situaci prosím řešit? Dokážete mi poradit?

Dobrý den ČPP eviduje a vymáhá dluhy, které jste neuhradil „své“ pojišťovně, neuhrazené správní poplatky a pod. , zpravidla oprávněně, avšak může se stát, že má staré/nepřesné informace a vymáhá neexistující dluh. Doporučuji Vám s s uvedenou problematikou obrátit na právníka z řad advokátů (http://www.advokati.cz), který na základě předložených písemností vyhodnotí, jaký další postup ve věci je pro Vás optimální.