exekuce adresa místo podnikání

1 odpověď

Dobrý den. Nepovedlo se mi podnikání jako s. r. o. , kde vzikl dluh u banky, Jako jednatel ručím svým majetkem, takže až rozhodne soud o exekuci na muj majetek, muže exekutor přijít jen na moji adresu trvalého bydliště nebo i na adresu podnikající fyzické osoby, kde momentálně podnikám pod svým IČ? Děkuji za odpověď.

Dobrý den,
ano, exekutor může přijít na všechny adresy, u kterých se dá předpokládat, že se tam nachází Váš majetek. tedy jak na adresu bydliště, tak na adresu sídla. A ze zákona je každý povinen exekutorovi poskytnout součinnost, takže jste povinen tam exekutora pustit.