Zastavena exekuce pro nemajetnost

1 odpověď

Dobrý den, ráda bych věděla zda je možné obnovit exekuci která byla zastavena pro nemajetnost dlužníka? Když by nabyl nějaký majetek v dědictví nebo třeba by byl na něj napsán”auto “
Předem moc dekuji za odpověď

Dobrý den, ano, je to možné, jen je třeba prověřit, zda exekuční titul již není promlčený, neboť po právní moci zastavení exekuce opětovně běží promlčecí lhůta.