Dědictví po mém otci

1 odpověď

Jak se mám dozvědět o dědictví mého otce v případě, že mi ho Moje máma tají. Z důvodu, že mám bratra a moje máma chce všechno jen pro něj. Pořadem děkuji za odpověď. Javorková

Dobrý den,
ideálně u soudu, v jehož obvodu otec před smrtí žil, zjistíte, který notář má projednání pozůstalosti na starost a tohoto notáře můžete kontaktovat a nahlédnout do spisu. Nicméně jste neopomenutelný dědic, takže i kdyby před vámi matka chtěla cokoliv tajit, notář Vás pozve na projednání pozůstalosti.