Exekuce poplatky Čt

1 odpověď

Dobrý den exekutor mi neoprávněně strhl z účtu 12 000 Kč za neplaceni poplatků Čt na adrese na které jsme už nebydleli. Mám nějakou možnost jak se bránit. Díky Machan

Dobrý den,
exekutor by Vám měl doručit exekuční příkaz, proti kterému můžete podat opravný prostředek a zdůvodnit, že na uvedené adrese jste se nezdržovali a služby nevyužívali. Lhůta pro podání odvolání Vám běží ode dne následujícího poté, co Vám bude exekuční příkaz doručen.