provozovatel auta v exekuci

1 odpověď

Dobrý den, jsem v insolvenci a ohledně provozu vozidel taxi - tzv. flotila jsem v technickém průkazu vedena jako provozovatel, kamarád - majitel aut je bez exekucí a řidiči jezdící s těmito auty také. Je v tomto případě možnost zabavení auta exekutorem, či při silniční kontrole policií. Děkuji za odpověď

Dobrý den, pokud máte povolené oddlužení a nejste-li veden v registru jako vlastník automobilu, ale jen jako jeho provozovatel, exekutor jej v exekuci zabavit nemůže.