Insolvence a její ukončení bez vydání osvobození

1 odpověď

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat. Od roku 2016-21 jsme s manželkou měli insolvenci, ve které jsme měli uspokojit věřitele ve výši 38%, ale nebylo nám vydáno osvobození od dluhů. Je možné se dodatečně domáhat tohoto osvobození a nebo je to vyřízená věc a my budeme muset uspokojit zbytek věřitelů. Jak prosím postupovat v této věci.
Předem moc děkuji za Vaší odpověď.

Dobrý den,
ideální by bylo, kdybyste mi napsali spisovou značku insolvenčního řízení, abych se zorientovala, proč Vám osvobození od zbytku dluhů nebylo vydáno. Pokud totiž dlužník hradí řádně a včas svou insolvenci, osvobození je mu vydáno vždy. Zkuste tedy oslovit soud, aby Vám osvobození vydal, nicméně soud měl pravděpodobně nějaký důvod, proč tak neučinil.