Stavební firma je v likvidaci a dluží mi peníze

2 odpovědi

Dobrý den,
Stavební firma, která mi staví dům se dostala do likvidace a dluží mi peníze za stavební materiál, který nedodala a přestali i stavební práce. Termín již není dodržen. Jednatel firmy prý zakládá novou firmu a s tou vše napraví. Já si však myslím, že peníze již nemá, protože neplatí subdodavatelům. Mám se s penězi rozloučit, jedná se o vysokou částku, nebo mám nějakou šanci, že mi peníze vrátí? Vše nám smluvně sjednáno a peníze jsem posílal elektronický bankovním převodem.
Mám se obrátit na likvidátora, aby o mě vůbec vědel nebo jak mám postupovat dál.
Děkuji Zmátlík Miloslav
Smidary 201

Dobrý den.
Váš dotaz se netýká výkonu exekuce ani oblasti insolvence (insolvenčního řízení). Dotaz proto prosím uložte do formuláře na stránce http://www.PoslatDotaz.cz

Host 8271
Dobrý den,
Stavební firma, která mi staví dům se dostala do likvidace a dluží mi peníze za stavební materiál, který nedodala a přestali i stavební práce. Termín již není dodržen. Jednatel firmy prý zakládá novou firmu a s tou vše napraví. Já si však myslím, že peníze již nemá, protože neplatí subdodavatelům. Mám se s penězi rozloučit, jedná se o vysokou částku, nebo mám nějakou šanci, že mi peníze vrátí? Vše nám smluvně sjednáno a peníze jsem posílal elektronický bankovním převodem.
Mám se obrátit na likvidátora, aby o mě vůbec vědel nebo jak mám postupovat dál.
Děkuji Zmátlík Miloslav
Smidary 201
čekejte
Váš dotaz byl přijat ke zpracování. Odpověď Vám přijde na emailovou adresu, kterou jste zadal/a při uložení dotazu. Děkujeme, že využíváte našich služeb.