Jak je to s promlčením exekuce

1 odpověď

Dobrý den, chci se zeptat, jak je to s promlčením exekucí? Je po deseti letech, pokud nebylo vymožena žádná částka, exekuce automaticky zastavena? Případně může dojít v budoucnu k jejímu opětovnému obnovení? Moc děkuji za Vaši odpověď.

Dobrý den, dle současně platných právních předpisů se zahájená a řádně vedená exekuce nepromlčuje. Můžete však podat návrh na její zastavení z důvodu nemajetnosti, který zkoumá soud.