Dobrý den prosím o radu, mam po exs.dluhy jsme rozvebene 5let, jak dlouho jeho exekutorů budov nahlédněte?jdeme bankovní účet.? DĚKUJI PĚKNĚ.

2 odpovědi

Dobrý den, mam po exs. jeho dluhu, jsme rozvedený od 2018. Jak dlouho jeho exekutor mě bude uchanět? spiš si mi jedna o bankovní účet? Děkuji pěkně.

Dobrý den, pokud vznikl vymáhaný dluh za trvání manželství a měli jste společné jmění manželů, je exekuce vedena proti Vašemu bývalému manželovi jako dlužníku, ale i proti Vám jako bývalé manželce. Exekuce bude skončena až úplnou úhradou vymáhané pohledávky včetně jejích nákladů.