cas exekucni navrh

2 odpovědi

Dobry den, rada bych se zeptala, jak dlouho trva po podani exekucniho navrhu od veritele k vykonani exekuce exekutorem. Jde mi o casovy prostor, nez se zacne vykonavat exekuce. Jak to dlouho trva soudu.
Dekuji

Dobrý den, exekuční soud nařizuje exekuci poté, co mu exekutor zašle žádost o pověření. V současné době je to v řádu několika málo týdnů. Je možno se dotázat exekutora, zda a kdy žádost odeslal, případně zjistit na exekučním soudu, kdy bude o věci rozhodnuto.