Ukončené insolvenční řízení

1 odpověď

Dobrý den, mohu Vás požádat o informaci, zda mohu zažádat o výmaz z registrů dříve, než je 5 let? Insolvence trvala od 11/2016 - usnesení 12/2018, zaplatila jsem celých 100% dluhu. Tudíž byla insolvence ukončena dříve. Děkuji za odpověď.

Dobrý den,
podle insolvenčního zákona lze informace o insolvenci z insolvenčního rejstříku vymazat po 5 letech po ukončení insolvence. Jedná se tedy o lhůtu danou zákonem a nelze ji zkrátit.