Exekuce na příspěvek na dite

1 odpověď

Dobry den, exekuce mi stáhla příspěvek na dite zpetne od 22.2.2022. Jsem bez životního minima. Potrebuju poradit. Povolili mi splátkový kálendar ale zpetne mi nic nevrátí? Predem dekuju

Dobrý den, určitě je vhodné začít s exekutorem jednat o splátkovém kalendáři. Dlužník nemá na jeho zřízení nárok automaticky, avšak exekutoři je běžně povolují, pokud dlužník splácí. Bohužel zabavené plnění jej již nevratné.