Odpuštění úroků z prodlení

1 odpověď

Dobrý den, v roce 2013 jsem měl existenční problémy a dostal se do exekuce, próze jsem nesplácel půjčku z banky. Půjčil jsem si 100.000Kč. Dluh se kvůli úrokům z prodlení a exekučními poplatky vyšplhal na skoro 300.000Kč. Zajímá mne, jestli je možnost tyto poplatky nějak odpustit, kdybych chtěl původní dlužnou částku splatit. Děkuji za odpověď.

Dobrý den, můžete úpožádat veřitele (banku) o odpuštění příslušenství, avšak není pravděpodobné, že Vám vyhoví. Soudní exekutor vymáhá své náklady exekuce ze zákona.