Výmaz z insolvenčního rejstříku.

1 odpověď

Dobrý den, v roce 2016 mi skončila insolvence, 10.2.2017 nabyla právní moci. Chtěla bych se zeptat jestli musím požádat o výmaz z insolvenčního rejstříku, nebo se to provádí automaticky?
Jestli budu muset požádat, tak bych vás poprosila o radu jak žádat a kde žádost poslat. Děkuji za odpověď ?
S pozdravem Hana K.

Dobrý den, výmaz z insolvenčního rejstříku je prováděn automaticky po několika letech, čili není třeba zasílat žádost na insolvenční soud.