jsem v insolvenci a kvůli trestnímu rejstříku mě nezaměstnají

1 odpověď

Mám insolvenci a záznam v trestným rejstříku kvůli tomu mě nikde nezaměstnají max týden než to zjistí z výpisu. úřad práce mi za celou dobu neposlal ani jednu pracovní nabídku. Stát mi nijak nepomáhá žádné přídavky ani minimální podpora v nouzi a nemám z čeho platit nájem. Vyzkoušela jsem všechny možné nabídky práce v místě a okolí kde bydlím ale nikde mě nezaměstnají nemám ani na jídlo co mám dělat?

Dobrý den, za splnění zákonných podmínek lze zažádat o výmaz z trestního rejstříku, kterým jsou určité trestní záznamy dlužníka odstraněny nebo označeny jako nezbytné pro některé účely.