možnost oddlužení při stávající exekuci

2 odpovědi

Prosím, je možnost požádat o oddlužení, když exekuční řízení trvalo 14 let za pohledávky z podnikání a začalo platit od roku 2007 rozhodnutím soudu, je mi krácen starobní důchod od tohoto roku, děkuji za odpověď.

Dobrý den, o oddlužení můžete žádat, pokud máte více dluhů (alespoň 2) více než 30 dní po splatnosti. Není na překážku, pokud jde o dluhy z podnikání. Insolvenční návrh za Vás musí podat například advokát, proto Vám doporučuji obrátit se na některého právníka z řad advokátů (http://www.advokatikomora.cz).