Ecekuce a preplatek na dani z rocniho zuctovani

2 odpovědi

Dobry den,

zamestnannec ma preplatek na dani ve vysi 1 215 Kc z rocniho zuctovani, ktery vznikl ze slev na dani a uplatneni zivotniho pojisteni. Do DS prisla exekuce na jinou penezitou pohledavku. Znamena to, ze cely tento preplatek se posle exekutorovi, nebo to mam pricist k ciste mzde a nasledne vypocitat i s ohledem na nezabavitelne minimum.

Dekuji

Dobrý den, jde o jinou peněžitou pohledávku, která není v režimu jako srážka ze mzdy a jiných příjmů. Exekutor ji zabavuje celou.