Rozhodčí doložka exekuce

3 odpovědi

Dobrý den, pokud jsem měl v období od roku 2013 do 2019 několik exekucí a myslím si, že některé byly vymáhány pomocí rozhodčí doložky a jsou ukončené je možno pořádat soud o přezkoumání a vrácení peněz pokud byly exekuce nařízený neoprávněně. Co mám dělat vyzvat soud, aby přezkoumal exekuce? Děkuji

Dobrý den, pokud máte za to, že některé z exekucí byly vedeny na základě neplatné rozhodčí doložky, lze podat návrh na jejich zastavení, případně podat žalobu proti věřiteli pro bezdůvodné obohacení. Pro uvedené postupy Vám doporučuji obrátit se na kvalifikovanou pomoc právníka z řad advokátů (http://www.advokatikomora.cz).