Nepatrný konkurs s majetkovou podstatou

1 odpověď

Dobrý den, žádali jsme o oddlužení a schválili nám nepatrný konkurs s prodejme nemovitosti, vlastníme byt, který nám chtějí zpeněžit, mohou to udělat i když nemáme kam jinám jít a i když máme znalecký posudek kde znalec píše, že se jedná o chráněné obydlí a že se nemusí zpeněžit i tak si ho můžou vzít? Předem díky za odpověd

Dobrý den,
v případě zpeněžení nemovitosti správce skutečně nezajímá, co s dlužníky bude a nemovitost jim klidně zpeněží. Pokud jste se již dostali do takové situace, je třeba se připravit na zpeněžení a případnou nutnost odstěhování.